Політика конфіденційності

Персональні дані та відгуки користувачів

Будь-які персональні дані, надані користувачами у розпорядження ТОВ "Кристал-Моторс" та ПІІ «Тойота-Україна» за допомогою веб-сайту https://www.kristal-motors.toyota.ua та сторінок в соціальних мережах, використовуватимуться виключно для поліпшення якості послуг, що надаються ТОВ "Кристал-Моторс" відвідувачам цього веб-сайту. ТОВ "Кристал-Моторс" зробить все можливе для того, щоб гарантувати безпеку збору, передачі та зберігання персональних даних, як того вимагає характер таких даних та законодавчі акти, що регулюють захист персональних даних. Персональні дані користувачів не будуть передані в розпорядження третіх сторін (за винятком підприємств офіційної дилерської мережі Toyota) без згоди самих користувачів. За користувачами зберігається право доступу, уточнення, заборони використання своїх персональних даних.

ТОВ "Кристал-Моторс" визнає той факт, що Всесвітня мережа є засобом, яким користувачі можуть скористатися для подачі відгуків про продукцію під торговою маркою Toyota, обслуговування у салонах та на СТО офіційних дилерів, а також про цей веб-сайт. ТОВ "Кристал-Моторс" зробить все можливе, щоб прийняти до уваги отримані відгуки, якщо це буде визнано доречним та корисним. ТОВ "Кристал-Моторс" не несе відповідальності за такі дані та зберігає за собою право видаляти їх з бази даних цього веб-сайту у будь-який час без попередження.

Інтелектуальна власність

Спосіб подання інформації та всі матеріали цього веб-сайту, включаючи програмний код та оформлення, захищені нормативними актами, що регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності. Дозволяється використання даних, текстів, фотографій або графічних матеріалів, розміщених на цьому сайті в особистих, некомерційних цілях. Забороняється їх відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати та/або публікувати, повністю або частково, з будь-якою метою без отримання письмової згоди на це з боку ТОВ "Кристал-Моторс"

Обмеження використання зображень з офіційних сайтів Toyota

«Тойота Мотор Юроп» ("Toyota Motor Europe") визнає той факт, що Всесвітня мережа є засобом обміну інформацією, та дозволяє відтворення на інших веб-сайтах зображень з веб-сайтів Toyota лише у випадку позитивної відповіді на відповідний запит, зроблений за адресою cust. . Обов’язкові умови такі:
  • веб-сайт носить некомерційний характер;
  • торгова марка Toyota та продукція Toyota висвітлюються на сайті у позитивному ключі;
  • веб-сайт не містить непристойних або незаконних матеріалів;
  • зображення залишаються недоторканими (відсутні додаткові текстові елементи поверх зображень, вони не використовуються у фотоколажі, кольорова гамма не коригувалася, зображення не перекручені і т. і.);
  • дозволяється відтворення зображень, на яких представлено виключно товари, виготовлені на підприємствах корпорації «Тойота», забороняється відтворення елементів макетів сторінок та графічного оформлення веб-сайтів Toyota;
  • відтворюється помірна кількість зображень, які відповідають специфіці веб-сайту фан-клубу;
  • правовласника вказано у такій формі: «Copyright © Toyota Motor Europe (TME)»;
  • за допомогою гіперпосилання у якості джерела вказана адреса веб-сайту Toyota, з якого було взято зображення;
  • використовуючи зображення на своїх сайтах фізичні особи та організації дають свою згоду на те, щоб з ними зв’язувалися представники TME з метою розміщення на сайті Toyota гіперпосилань на їхні сайти.

Торговельні марки

Усі торговельні марки, логотипи та знаки обслуговування, розміщені на цьому веб-сайті, належать «Тойота Мотор Корпорейшн» (Toyota Motor Corporation of Japan), «Тойота Мотор Юроп» (Toyota Motor Europe, TME), підприємству з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» або третім сторонам. Забороняється будь-яке їхнє використання, завантаження для постійного зберігання, копіювання або розповсюдження без отримання письмової згоди на це з боку «Тойота Мотор Корпорейшн», «Тойота Мотор Юроп», ПІІ «Тойота-Україна» або третіх сторін відповідно.

Гіперпосилання

На веб-сайті https://www.kristal-motors.toyota.ua можуть зустрічатися гіпертекстові посилання на інші веб-сайти, які абсолютно незалежні від цього сайту. ТОВ "Кристал-Моторс" не несе відповідальності за точність, повноту або достовірність інформації, що міститься в таких гіпертекстових посилках або на інших веб-сайтах. Відвідування веб-сайтів, на які ведуть посилання з сайту Toyota.ua, здійснюється на розсуд самих користувачів.

Обмеження відповідальності

ТОВ "Кристал-Моторс" було докладено всіх зусиль до подання точної, достовірної, актуальної інформації на цьому веб-сайті, проте при цьому гарантія точності такої інформації не надається. ТОВ "Кристал-Моторс" не несе відповідальності за точність, повноту або достовірність будь-якої інформації, розміщеної на цьому веб-сайті. Веб-сайт https://www.kristal-motors.toyota.ua та вся інформація й матеріали, розміщені на ньому, надаються користувачам у тому вигляді, в якому вони є, без будь-яких гарантій чи застережень, явних або не явних. У випадку, якщо ТОВ "Кристал-Моторс" буде поінформовано про неточності в матеріалах, розміщених на цьому веб-сайті, буде докладено всіх зусиль для того, щоб їх виправити, щойно це стане можливо.

ТОВ "Кристал-Моторс" знімає з себе будь-яку відповідальність за прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, які можуть бути викликані унаслідок відвідування або використання веб-сайту Toyota.ua, включаючи, але не обмежуючись, будь-які втрати чи збитки, які можуть бути викликані вірусними програмами, що вразили комп’ютери користувачів, або виникли внаслідок їхньої довіри до інформації, отриманої на веб-сайті Toyota.ua. Зазначені на веб-сайті назви комплектацій є суто умовними та використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля. Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах, які стосуються автомобіля, що жодним чином не впливає на повноту, точність чи достовірність поданої інформації

Внесення змін

ТОВ "Кристал-Моторс" зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень залежно від необхідності. Просимо вас час від часу відвідувати цю сторінку для відстеження змін.