HILUX COMFORT

Пікап

ВСІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Hilux GR Sport

Hilux Legend

Hilux Business

Hilux Comfort

Hilux Premium

  • Легкосплавні темно-сірі диски R17
  • Світлодіодні передні протитуманні фари
  • Багатофункціональний сенсорний дисплей 8"
  • Підтримка систем Apple CarPlay та Android Auto

Білий (040)

Білий перламутр (089)

Бронзовий металік (6X1)

Сірий металік (1G3)

Сріблястий металік (1D6)

Чорний металік (218)

Червоний металік (3U5)

Темно-синій металік (8X8)

  

9.9 л/100 км

Спож. пального комб.


259 г/км

Викиди СО2: комб.


500/1600-2800 Н·м при об./хв

Макс. крутний момент

Двигун

2,4 D-4D (150 к.с.)

 

Привод

AWD

Макс. маса причепа з галь

3500 кг

Детальніше стосовно споживання пального та вмісту вуглекислого газу у відпрацьованих газах

Закрити
Усі дані стосовно споживання пального та вмісту вуглекислого газу у відпрацьованих газах, що подано на цьому вебсайті, було отримано у регульованому середовищі відповідно до вимог Директиви Ради Європейського Союзу № 80/1268/ЄЕС, включно з додатками до неї, на звичайних серійних автомобілях. Для того, щоб отримати додаткову інформацію або з метою придбання серійного автомобіля, звертайтеся до найближчого офіційного дилерського центру Lexus. Споживання пального та вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах вашого автомобіля можуть відрізнятися від даних, отриманих під час заводських випробувань. Поведінка при керуванні автомобілем, а також інші чинники, такі як дорожні умови, щільність транспортного потоку, технічний стан автомобіля, встановлене обладнання, завантаження, кількість пасажирів тощо, справляють вплив на споживання пального автомобілем та на вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах.


Запис на тест-драйв Онлайн консультація СКОНФІГУРУВАТИ Hilux

 

 

СТВОРЕНО ДЛЯ ВЕЛИЧІ. РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Дослідіть деякі деталі стилю, завдяки яким Hilux виділяється серед натовпу.


Екстер'єр
Інтер'єр

 

ТЕХНОЛОГІЇ

Дізнайтеся більше про оснащення Toyota Hilux.

Дизайн

ЧУДОВИЙ ДИЗАЙН. У БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ.


Його атлетичні форми передають відчуття сили, в той час як міцні передні та задні бампери та жорстке лиття кузова захищають кузов від пошкоджень.

QDR*

МІЦНИЙ, ДОВГОВІЧНИЙ, НАДІЙНИЙ. БЕЗПЕРЕЧНО

Розроблений та протестований для роботи в найекстремальніших умовах світу, ви можете покластися на легендарну якість, довговічність та надійність, що вписуються у кожен новий Hilux.

*QDR - Якість, міцність та надійність

Можливості

У ГОРУ? НЕ ПРОБЛЕМА


Існує безліч вагомих причин почувати себе впевнено в новому Hilux. Система допомоги при рушанні під гору (HAC) та система активного контролю тяги (A-TRC) спрощують плавний старт, а його величезна здатність перевозити вантажі та буксирувати означає, що нічого не залишиться позаду. Отже, при русі у гору або дони низу (ми згадували, що у Hilux є система допомоги при спуску з пагорба (DAC) ?), коли ви перебуваєте в новому Hilux, ви можете бути впевнені, що знаходитеся в самих надійних руках.


* Опції та оснащення залежать від комплектації.

Мультимедійна система

ІННОВАЦІЙНЕ ОСНАЩЕННЯ

untitled_10_01
Користуючись мультимедійною системою, що має 8-ми дюймовим сенсорним екраном і підтримкою Apple Carplay та Android Auto ви можете здійснювати важливі дзвінки й насолоджуватися музикою, а кольоровий дисплей на панелі приладів TFT 4.2 дюймовим дозволить легко стежити за характеристиками нового Toyota Hilux.

 

ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО HILUX

 
Екстер'єр

Більше дозвілля? Більше бізнесу

Куди б ви не відправилися, Hilux доставить вас туди. Завдяки ряду потужних та ефективних двигунів і здатності буксирувати до 3,5 тонн він здатний переміщати гори. Новий дизельний двигун об’ємом 2.8 літри має крутний момент у 500 Нм та пришвидшує Toyota Hilux від 0 до 100 км/год усього за 10,8 секунди. Це найпотужніший Hilux в історії.

Екстер'єр

Створено для величі. Розроблено для задоволення.

Новий сміливий зовнішній вигляд Hilux виділяється з натовпу. Зверніть увагу на приголомшливі нові конструкції освітлення і ряд міцних колісних дисків, які ще більше покращують його привабливий зовнішній вигляд. Хочете довести його до максимуму? Не шукайте нічого, крім комплектації Legend... це найвищий прояв сили й стилю Hilux.
Інтер'єр

Ваш простір, ваш світ

Окремо слід виділити появу спеціальної комплектації Legend, що підкреслює більш ніж 50-річну спадщину легендарної моделі. Legend характеризується наявністю спеціальних деталей екстер’єру. Інтер’єр оздоблений чорною стелею, спеціальними декоративними вставками та фоновою ілюмінацією інтер’єра на картах дверей.

 

Новий Toyota Hilux GR SPORT виходить на український ринок